هتل کروس کوالالامپور مالزی

هتل کروس کوالالامپور مالزیاین هتل با موقعیت جغرافیایی استثنایی خود سفری خاطره انگیز را برای مسافران به ارمغان می آورد. هتل کروس کوالالامپور مالزی دارای امکانات رفاهی از قبیل :ماساژ , استخر روباز , سونا می باشد و مسافران می توانند از این امکانات به صورت رایگان استفاده کنند. ورزش دوستان نیز می توانند از امکانات وزشی این هتل استفاده کنند از این امکانات می تو ان به مرکز بدنسازی اشاره کرد.

قسمت پذیرش هتل به صورت بیست و چهار ساعته از مسافران پذیرش می کند. همچنین گردشگران می توانند پس از یک روز خسته کنند از خوراک های خوشمزه رستوران هتل لذت ببرند. از دیگر خدمات این هتل می توان به اتاق جلسه و ضیافت ; خشکشویی ; آرایشگاه ; صرافی ; فکس و کپی ; مراکز تجاری اشاره کرد.

هتل کروس کوالالامپور مالزی

این هتل با موقعیت جغرافیایی استثنایی خود سفری خاطره انگیز را برای مسافران به ارمغان می آورد. هتل کروس کوالالامپور مالزی دارای امکانات رفاهی از قبیل :ماساژ , استخر روباز , سونا می باشد و مسافران می توانند از این امکانات به صورت رایگان استفاده کنند. ورزش دوستان نیز می توانند از امکانات وزشی این هتل استفاده کنند از این امکانات می تو ان به مرکز بدنسازی اشاره کرد. قسمت پذیرش هتل به صورت بیست و چهار ساعته از مسافران پذیرش می کند. همچنین گردشگران می توانند پس از یک روز خسته کنند از خوراک های خوشمزه رستوران هتل لذت ببرند. از دیگر خدمات این هتل می توان به اتاق جلسه و ضیافت ; خشکشویی ; آرایشگاه ; صرافی ; فکس و کپی ; مراکز تجاری اشاره کرد.